Máte nepředvídatelné finanční výdaje?

Chybí Vám peníze do výplaty?

Rádi byste začali podnikat, ale chybí Vám vstupní kapitál?

Nezaplatili Vám odběratelé včas, a potřebujete zaplatit faktury?


Máme pro Vás jednoduché ŘEŠENÍ!

Nebankovní půjčky jsou určeny všem zaměstnancům, důchodcům i podnikatelům. Nabízíme solidní a transparentní podmínky! Ať už chcete začít podnikat nebo řešíte druhotnou platební neschopnost, nebo jste se dostali díky nepředvídatelným finančním výdajům do finanční tísně. Máte možnost vybrat si u nás vždy vhodný úvěr. Naše úvěry vychází vstříc Vašim potřebám. My se k Vám na rozdíl od banky zády neotočíme!

Nabízíme nebankovní půjčku pro začínající podnikatele pouze na občanský průkaz, nebo půjčku pro podnikatele s historií na řešení Vašeho podnikatelského záměru - ať už jde o vybavení dílny nebo nákup materiálu. Účel půjčky samozřejmě nerozhoduje.

Nově poskytujeme také  nebankovní půjčky pro důchodce i zaměstnance, jedná se o alternativu vůči bankovnímu sektoru, který své klienty posuzuje velmi přísně a jen malý záznam v registrech je překážkou k poskytnutí  nebankovní půjčky. Podání žádosti je samozřejmě zdarma a klient do 20ti minut zná její výsledek, částku kterou může čerpat, splátku a dobu splatnosti. Předběžná žádost je nezávazná můžete si tak ověřit svoji bonitu.